Aktualności

W czerwcu 2014r. podpisaliśmy umowę z Uniwersytetem Wrocławskim na "dostawę i montaż systemu usprawnienia kontroli i ruchu gości w Arboretum w Wojsławicach".

Firma BASE System wygrała przetarg na realizację automatycznego systemu obsługi parkingu dla największego rodzinnego parku rozrywki w Polsce ENERGYLANIA w Zatorze.

Z przyjemnością informujemy, że oddaliśmy do użytku system parkingowy na terenie Grzegórzki Park przy ul. F. Nullo w Krakowie. System umożliwia kontrole wjazdu / wyjazdu oraz pobieranie opłat należnych za parkowanie przy pomocy automatu rozliczeniowego. Klienci lokali usługowych i handlowych mają możliwość parkować bez dodatkowych opłat.  

Realizacja polegająca na dostawie i uruchomieniu systemu parkingowego przy obiekcie Kraków Expo zakończona powodzeniem. Zadanie zostało ukończone, a system parkingowy oddany do użytku. Umożliwi on pełną kontrolę nad funkcjonowaniem parkingu. Rozliczenie odbywać się będzie przy pomocy 3 kas automatycznych, a strefy wjazdu / wyjazdu umożliwią zmianę układu ruchu w...

Firma BASE System będąca dostawcą furt (kołowrotów) stadionowych, dostarczyła i zainstalowała 9 szt. podwójnych kołowrotów na terenie budowy stadionu Avia w Świdniku przy ul. Sportowej 2.