Spa/Fitness

Gliwice - STARY HANGAR

W lipcu 2013 roku mieliśmy okazje dostarczyć elementy systemu X_Sol fit dla gliwickiego klubu „Stary Hangar”

Jest to nowoczesny klub fitness & wellness znajdujący się na terenie wyremontowanego hangaru – ogromna przestrzeń pozwoliła na udostępnienie dla klientów siłowni, strefy wellness, kortów do squasha, kortu do badmintona, dwóch sal fitness oraz kawiarni.

W ramach realizacji zamówienia dostarczono sprzęt komputerowy z oprogramowaniem, czytniki kontroli dostępu do stref i wyświetlacze ilości osób.

Klienci klubu otrzymują opaski RFID na nadgarstek, które zbliżają do czytnika wchodząc do zdefiniowanej strefy klubu (sale z zajęciami fitness, sauny, squash, badminton).

Nad wejściem do stref zainstalowano wyświetlacze informujące klubowiczów oraz personel o ilości osób przebywających tam w danej chwili.

Wprowadzenie stref pozwoliło na zróżnicowanie rodzajów karnetów od podstawowych do takich o pełnym i nieograniczonym dostępie do każdej ze stref.

Rozwiązanie to pozwala również posiadaczom podstawowych karnetów korzystać z opcji dodatkowych, za co są naliczane dopłaty zgodnie z obowiązującą taryfą.

System umożliwia generowanie zaawansowanych raportów z uwzględnieniem wykorzystania zadanych stref, co pozwala na jeszcze lepszą organizacje klubu i jak najlepsze dopasowanie do potrzeb klientów.