Rozwiązania dla:

Wypożyczalnie

Terminal kasowy z ekranem dotykowym POS
Komputer kasowy typu”all in one” przystosowany do stałej, intensywnej pracy. Ekran dotykowy w połączeniu z przystosowanym oprogramowanie X_Rent zapewnia szybką obsługę klienta.
Parametry techniczne dobrano uwzględniając wymagania systemu, co zapewnia płynną i bezproblemową pracę przez długi czas.

Skaner dokumentów tożsamości OCR
Urządzenie przeznaczone do skanowania dokumentów tożsamości jak dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Dokument skanowany jest automatycznie od razu po położeniu go w polu skanera, a dane przekazywane bezpośrednio do systemu.
Kompaktowe wymiary sprawiają i solidne wykonanie sprawiają, że świetnie nadaje się do zastosowania w wypożyczalniach sprzętu.

Ręczny skaner kodów kreskowych
Może występować w opcji przewodowej lub mobilnej- bezprzewodowej. Służy do skanowania etykiet z nadrukowanym kodem kreskowym, który identyfikuje w systemie wypożyczany sprzęt.

Drukarka etykiet z kodem kreskowym – opcja
Umożliwia wydruk kodów kreskowych na specjalnych etykietach, które następnie stosowane są do ewidencjonowania sprzętu.

Zakup drukarki etykiet nie jest konieczny, można również zamówić określoną ilość etykiet z wydrukowanymi już unikalnymi kodami kreskowymi.

Pozostałe urządzenia:

Drukarka fiskalna – wydruk paragonów fiskalnych, fiskalizacja transakcji 

Drukarka laserowa – wydruk raportów oraz faktur

Zasilacz UPS- zasilanie pozwalające zabezpieczyć się przed utratą danych i podtrzymać funkcjonowanie systemu przez trwania awarii zasilania głównego