Informacje

Automat biletowy BASE 7000 to uniwersalne urządzenie dedykowane do pracy z systemami biletowania, mający zastosowanie m.in. w takich obiektach jak parki rozrywki, stacje narciarskie, aquaparki, ogrody zoologiczne, muzea. Wszędzie tam, gdzie jest potrzeba zautomatyzowania procesu sprzedaży biletów i karnetów. Oprócz funkcji sprzedaży biletów automat BASE 7000 może pełnić jednocześnie automatu rozliczeniowego i umożliwiać rozliczenie płatności za parking.

Automat biletowy umożliwia dokonanie samoobsługowego zakupu biletów oraz dokonanie płatności kartą płatniczą / kredytową lub kodem BLIK. Urządzenie jest wyposażone w szybką drukarkę termiczną, która automatycznie drukuje zakupione bilety. Automat może być wyposażony w dyspenser kart RFID oraz czytnik kart - wówczas oprócz biletów możliwy jest również zakup karnetu w postaci karty RFID oraz doładowanie karnetu.

Wybór biletów lub karnetów odbywa się przy pomocy wyświetlacza dotykowego, który zapewnia czytelność w każdych warunkach. Urządzenie jest przystosowane do pracy w warunkach zewnętrznych.

BASE 7000

 

 

Automat biletowy BASE 7000

Gotowy do startu?

Skontaktuj się z nami!

Przejdź do kontaktu