Informacje

Automat biletowy BASE 8000 to najbardziej zaawansowany i uniwersalny automat sprzedażowy i rozliczeniowy. Ma wszechstronne zastosowanie m.in. w takich obiektach jak parki rozrywki, stacje narciarskie, aquaparki, ogrody zoologiczne, muzea, parkingi. Wszędzie tam, gdzie jest potrzeba zautomatyzowania procesu sprzedaży biletów i rozliczania opłat.

Jest to pierwszy automat, który umożliwia obsługę tak wielu form biletów / karnetów. Urządzenie jest przystosowane do wydawania biletów w formie klasycznego papierowego biletu z kodem, biletów w formie wodoodpornej opaski z kodem, a także karnetów w formie kart zbliżeniowych (plastikowych i papierowych) RFID. Ekran dotykowy 21" o wysokiej jasności zapewnia możliwość łatwej obsługi w każdych warunkach.

Oprócz funkcji sprzedaży biletów automat BASE 8000 może pełnić jednocześnie automatu rozliczeniowego i umożliwiać rozliczenie płatności za parking lub inne usługi.

Już w podstawowym wyposażeniu automatu BASE 8000 znajduje się drukarka umożliwiająca wydruk biletów oraz opasek wodoodpornych, skaner kodów kreskowych i QR pozwalający na odbiór opaski czy karnetu zakupionego online, czytnik RFID umożliwiający doładowanie karnetu, a także duży i czytelny ekran dotykowy 21" oraz terminal kart płatniczych do przyjmowania płatności.

Automat biletowy umożliwia dokonanie samoobsługowego zakupu biletów oraz dokonanie płatności kartą płatniczą / kredytową lub kodem BLIK.

Wybór biletów, karnetów i usług dodatkowych odbywa się przy pomocy czytelnego i przejrzystego interfejsu graficznego. Uwaga : do dokonania zakupu biletu wystarczą 2 kliknięcia !

 

 

 

 

Gotowy do startu?

Skontaktuj się z nami!

Przejdź do kontaktu