Informacje

Sterownik KDS-X to urządzenie dedykowane do automatycznych systemów szafek ubraniowych i depozytowych sterowanych elektronicznie.

KDS-X otwiera nowe możliwości w zakresie standardu obsługi klienta oraz automatyzacji procesu obsługi. System pozwala na pracę w trybie pierwsza wolna, w trybie losowego przydzielenia lub w trybie własnego wyboru szafki przez klienta z zachowaniem wszystkich zalet systemu zamków sieciowych. Oznacza to pełny dostęp do informacji o zajętości szatni i szafek dla obsługi obiektu, możliwość zdalnego zarządzania szafkami, możliwość rezerwacji szafek na potrzeby wejść grupowych i dostęp do nowych narzędzi administracyjnych.

Zastosowanie systemu szafkowego w oparciu o sterowniki KDS-X umożliwia pełną automatyzacje ścieżkę obsługi klienta przez umożliwienie użycia karty abonamentowej jako przepustki do wejścia na obiekt oraz otwarcia szafki.

Sterownik szafkowy KDS-X może obsługiwać wiele rodzajów identyfikatorów : opaski transponderowe RFID, opaski jednorazowe z kodem kreskowym, bilety z kodem kreskowym / QR, karty i breloki RFID

Sterownik szafekowy KDS32

Gotowy do startu?

Skontaktuj się z nami!

Przejdź do kontaktu