Informacje

e-Skipass.pl to platforma dedykowana do internetowej sprzedaży karnetów i voucherów stworzona z myślą o ośrodkach narciarskich. Platforma pozwala dokonywać zakupu karnetów, doładowania posiadanych już karnetów, a także zakupu ubezpieczenia i usług dodatkowych jak np. lekcje z instruktorem.

e-Skipass zapewnia pełną kompatybilność z systemem BASE Ski dzięki czemu karnety zakupione za pośrednictwem portalu mogą być od razu użyte na bramkach wejściowych BASE 3000.

W ramach platformy dostępny jest także moduł B2B pozwalający na prowadzenie sprzedaży przez zewnętrznych partnerów jak hotele, pensjonaty, biura podróży.

Sprzedaż online

Sprzedaż online

e-Skipass pozwala prowadzić sprzedaż karnetów, voucherów i biletów 24/7 bez angażowania personelu obsługi. Karnet zakupiony online w formie karty zbliżeniowej z nadrukiem może zostać dostarczony kurierem na wskazany adres. Możliwa jest też sprzedaż karnetów w formie elektronicznej - wówczas kupujący otrzymuje drogą mailową voucher z kodem kreskowym, który może zostać wymieniony na kartę - samoobsługowo w automacie wydającym karnety lub w kasach ośrodka narciarskiego.

Gdy karnet zostanie wykorzystany, wystarczy wejść na stronę e-skipass.pl, wybrać rodzaj karnetu i doładować posiadaną już kartę. Po dokonaniu płatności online karnet w zostanie automatycznie aktywowany w kilka minut.

Wirtualny Portfel

Wirtualny Portfel

Wirtualny Portfel to narzędzie funkcjonujące w ramach platformy e-Skipass, które umożliwia prowadzenie wielokanałowej sprzedaży karnetów i biletów za pośrednictwem zewnętrznych partnerów np. hoteli, pensjonatów, biur podróży. System gwarantuje pełną przejrzystość rozliczeń z partnerami i precyzyjne raportowanie w czasie rzeczywistym. Oferta udostępniana poszczególnym partnerom może być dopasowana indywidualnie - każdy z partnerów może otrzymać indywidualnie skonfigurowaną ofertę, rabaty i limit kupiecki.

Karnet wydany przy pomocy narzędzia Wirtualny Portfel zostaje aktywowany w chwili zatwierdzenia transakcji przez partnera i umożliwia przejście przez bramki bez żadnych dodatkowych operacji. Informacja o wydaniu karnetu i o pomniejszeniu salda trafia w czasie rzeczywistym do panelu rozliczeń.

 

Gotowy do startu?

Skontaktuj się z nami!

Przejdź do kontaktu